Możliwości dla sponsor
ó w

 

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku technologicznym, konsumenci oczekują, że projekty produktów będą bardziej ekologiczne, inteligentniejsze, lepiej połączone i szybciej dostosowane do potrzeb rynku. W odpowiedzi projektanci wymagają narzędzi i technologii projektowych, które są łatwiejsze w użyciu, współpracy oraz wirtualne, inteligentne, zintegrowane i gotowe do pracy w technologii IoT, tym bardziej w chmurze.

Mając to na uwadze, Trade Media International poprzez swój portal Design News (www.designnews.pl) organizuje konferencję DesignTech, na której spotykają się inżynierowie ds. wzornictwa, kierownicy produkcji oraz inni eksperci i dostawcy wiodących polskich producentów, uczelni i dostawców w celu omówienia najnowszych technologii i trendów dla projektantów w Polsce i na świecie.

Sponsoring DesignTech pozwoli dostawcom oprogramowania projektowego, technologii druku 3D, oprogramowania PLM i innych ważnych narzędzi dla projektantów i producentów spotkać się jednego dnia, w jednym miejscu, aby zaprezentować swoje rozwiązania wiodącym polskim producentom i projektantom. Poniżej wymieniono niektóre zalety sponsoringu:  

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub telefonicznie +48 22 852 44 15.